Dobrý deň,

volám sa Marcel Franko a pracujem v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľností. Svoje skúsenosti som získal počas 13-ročnej praxe ako realitný maklér v dvoch realitných spoločnostiach.

Od roku 2008 som pôsobil ako finančný poradca a prostredníctvom tejto činnosti som sa dostal k realitám. V januári 2010 som nastúpil na dráhu realitného makléra. Odvtedy som zrealizoval 116 priamych predajov s hodnotou predaných nehnuteľností 4,3 mil. eur. Okrem toho ako konateľ realitnej kancelárie som riadil chod realitky, manažoval maklérov a spracovával ich obchodné prípady.

Absolvoval som kurz realitný obchod v praxi akreditovaný Ministerstvom školstva SR v slovenskej realitnej akadémii a som držiteľom preukazu certifikovaný realitný poradca a v roku 2017 som úspešne absolvoval skúšky  pre stredný stupeň odbornej spôsobilosti v sektore Poskytovanie úverov v AFISP.

Píšem články súvisiace s realitami a úvermi na svojom realitnom blogu. Opisujem v ňom postupy makléra, konkrétne obchodné prípady, rady, tipy, novinky a popredajný servis.

Chcem, aby ste ma poznali ako Marcela Franka. Realitného a hypotekárneho poradcu, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť, ktorý jedná férovo a vie dobre predať Váš byt, dom alebo pozemok a vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku.

Svoje skúsenosti a vedomosti v realitnom odvetví chcem posúvať ďalej. Prostredníctvom osobnej stránky, realitného blogu. V neposlednom rade dobre odvedenou prácou, ktorá bude nastavovať zrkadlo účastníkom realitného obchodu.

Som autorom realitného systému web siON, ktorý obsahuje primárne funkcie na správu klientov a nehnuteľností. Uľahčuje prácu majiteľom realitiek a samotným maklérom.

Pomáham realitným maklérom budovať si vlastnú kariéru. Pre samostatných realitných agentov som pripravil legislatívne zázemie, priestor pre ponúkanie nehnuteľností, odmeňovanie až 90% z provízie. Chcem aby každý realitný maklér mohol zarábať viac a mohol tak slobodne vykonávať realitnú činnosť na svoj účet.

Moje profesné motto:

“Profituj z vlastnej skúsenosti, zaslúžiš si to najlepšie.”